Balls Equipment forma
Bags Acessories clothes
rental skidki shoes

 

Вітаємо Вас на сторінках свого сайту однодумців. Його назва, напевно, вже підказала вам, що наша компанія є офіційним представником американської компанії Spalding - бренду, який не потребує представлення в своєму середовищі.

Форма та інвентар для баскетболу та бейсболу випускаються під даною маркою більше 130 років, з яких останні три десятиліття марка Spalding являє собою офіційний м'яч NBA. Особлива технологія виробництва м'ячів прославила продукцію компанії як м'ячі, які не вигоряють, не зношуються з часом. Крім цього, всі м'ячі виробника відрізняються повної негігроскопічністтю.

В нас ви можете купити баскетбольний м'яч для вулиці (indoor\outdoor) та для гри в спортзалі (indoor). Останній тип м'ячів стандартно виготовляється з натуральної шкіри та інших м'яких матеріалів. Для гри на вулиці він не використовується зважаючи високого ступеня зношуваності при торканні об асфальт, дорожні покриття, плитку, інші поверхні. У той же час у indoor\outdoor - універсальний варіант, матеріали та технологія виробництва якого передбачає нульовий знос при зіткненні м'яча з будь-якою поверхнею.

Виробник, офіційним представником якого на Україні є компанія "Перипротект", пропонує кілька суперпозиций сучасних матеріалів, використовуваних у виробництві м'ячів: - покришка з композитної шкіри, камера з армованого ниткою бутилу з нейлоновою обмоткою; - покришка з синтетичної шкіри Zi/O, бутилова камера з нейлоновою обмоткою; - гумова покришка з бутиловой камерою для стрітболу. У нашій пропозиції присутні всі типорозміри м'ячів - як баскетбольний м'яч для залу типу Junior (300-330 грам з довжиною кола до 580мм), так і моделі для професійних ігр та стрітболу (до 780 грам, довжина кола - до 650 грам).

Крім м'ячів, ми пропонуємо та все інше обладнання, необхідне любителям та професіоналам. Баскетбольні сітки Spalding, стійки, взуття та форма, спортивні сумки та аксесуари - ми пропонуємо повний асортимент товарів, що випускаються провідною компанією світу по випуску спортивного інвентарю. 

Всі представлені в нашому онлайновому каталозі товари, будь то офіційний м'яч NBA, сумка або баскетбольна сітка Spalding, ми можемо доставити в Ваш регіон поштою. Вся продукція є оригінальною та поставляється до нас безпосередньо з основного складу компанії-виробника.

 

raptors

 

champions 2018 veterans

instagram pic

 

Контакты

Официальный дистрибьютор
компании Spalding в Украине
компания ПЕРИПРОТЕКТ.
Адрес центрального офиса в Харькове:
61002,Украина г. Харьков,
ул. Пушкинская 53Б
тел. менеджер: +38(063)761-06-01
тел:+38(057)706-35-20
e-mail: tmu@periprotect.com.ua