Історія компанії

1871

Альберт Гудвіл Спалдинг

Альберт Гудвіл Спалдинг почав свою професійну бейсбольну кар'єру, виступаючи за команду "Бостон Ред стокерс". Він домінував в цьому виді спорту, лідируючи в лізі за кількістю перемог щороку протягом своєї кар'єри. Всі ігри він проводив бейсбольним м'ячем, який розробів сам.

1876

Перший бейсбольний м'яч

Перший магазин спортивних товарів A.G. Spalding & Brothers відкрився в Чикаго. Того ж року Спалдинг розробив перший бейсбольний м'яч Вищої ліги, який став офіційним бейсбольним м'ячем Національної ліги (1876-1976) і Американської ліги (1889-1973).

1877

Перша бейсбольна рукавиця

Спалдинг створив першу в світі бейсбольну рукавицю, що знаменувала перехід від голих рук до захисного одягу. Репутація А.Г. Спалдинга в бейсбольній індустрії призвела до того, що колись немислива рукавиця "для немочі" стала нормою для гри.

1878

Перші правила гри в бейсбол

Спалдинг публікує перший "Офіційний посібник з правил гри в бейсбол"

1887

Перший футбольний м'яч

Компанія Spalding створила перший американський футбольний м'яч з бездоганною гарантією на матеріал і якість виготовлення.

1894

Перший баскетбольний м'яч

Доктор Джеймс Нейсміт, творець баскетболу, попросив компанію Альберта Спалдинга розробити перший в світі баскетбольний м'яч. Офіційні правила гри згодом сповіщали: "М'яч, виготовлений компаниєю A.G. Spalding & Bros., є офіційним м'ячем".

1895

Перший волейбольний м'яч

Гра в волейбол була винайдена в місті Голіок, штат Масачусетс. Спалдинга попросили розробити м'яч, і він виготовив перший американський волейбольний м'яч.

1972

Перший баскетбольний м'яч із синтетичної шкіри

1983

Spalding став офіційним м'ячем NBA

Виготовлений з кращої натуральної шкіри і відповідаючий найсуворішим стандартам якості та продуктивності, баскетбольний м'яч Spalding обраний як офіційний м'яч Національної баскетбольної асоціації.

1992

Перший баскетбольний м'яч з композитної шкіри

Компанія Spalding першою розробила і впровадила матеріали покриття з композитної шкіри. Нова технологія робить м'яч міцнішим і одночасно забезпечує суперм'який дотик для більшого відчуття і контролю порівняно з традиційною шкірою.

2001

Самонадувний баскетбольний м'яч

Після 20 місяців випробувань Spalding представляє перший баскетбольний м'яч з вбудованим мікронасосом.

2006

Представлений Neverflat

Баскетбольний м'яч Spalding NEVERFLAT® розроблений із застосуванням технології збереження тиску, якая гарантує, що м'яч залишиться повністю надутим протягом щонайменше одного року.

2008

Перша лінійка м'ячів для молоді - Rookie Gear

Компанія Spalding представляє Rookie Gear, лінію спортивних товарів для молоді, що складається з баскетбольних, футбольних м'ячей і м'ячей для гри в американський футбол, які на 25 відсотків менші за вагою, ніж стандартні товари для молоді. Спеціально розроблена для 40 з гаком міліонів дітей у віці 8 років і молодші, аутентична, іноваційна лінія продукції Spalding Rookie Gear призначена для того, щоб діти могли легше та успішніше бити, відбивати та кидати м'ячі.

2012

Євроліга

Spalding обрано як офіційний баскетбольний м'яч та щит Євроліги.