Що таке Spalding

Створення першого баскетбольного м'яча

В 1894 році засновник компанії Альберт Спалдінг розробив перший в світі баскетбольний м'яч за замовленням творця баскетболу викладача Джеймса Нейсміта.

Партнер понад 55 ліг і спортивних федерацій

Партнерство містить офіційну поставку м'ячів або обладнання. Крім цього Spalding має ексклюзивні угоди з деякими відомими спортсменами.

Виробник баскетбольних систем для NBA

NBA використовує в офіційних іграх баскетбольні системи Spalding. Ці стойки забезпечують видовищну гру і витримують граничні навантаження.

Баскетбольні технології для всіх

Технології, що розроблені для спорта світового рівня, Spalding робить доступними для звичайних спортсменів та захоплених любителів різного віку та рівня гри.

Зроблено
для гри

Для
змагань

Spalding випускає м'ячи та баскетбольне обладнання для офіційних змагань топ класу. Тисячі команд зі всього світу щоденно користуються найкращими досягненнями технологій Spalding. Ми допомагаємо їм досягнути максимальних результатів і разом з ними відкриваємо майбутнє баскетбола.

Запалити дух
гри в кожному

Для гравців
і любителів

Професійні ігроки та захоплені любителі мають великий вибір м'ячей та баскетбольних систем. Технології та матеріали, що відпрацьовані при граничних навантаженнях офіційних змагань, Spalding використовує для створення м'ячів та обладнання для звичайних спортивних тренувань і для гри в баскетбол завзятих фанатів.

Відкрийте
культуру
баскетбола

Для звичайних
гравців

Звичайні гравці і навіть початківці, що роблять перші кроки в грі, мають можливість вибрати свій стиль. Неважливо, де ви бажаєте грати, в залі чи на вулиці, та скільки вам років. Знайдеться м'яч Spalding, відповідний саме вам. Можна вибрати класичний колір, яскраве сучасне забарвлення чи фірмові кольори відомої команди.

Легендарний м'яч
Street Phantom