Баскетбольні технології Spalding

Конструкція формованого м'яча

Тип баскетбольного м'яча, в якому зовнішня поверхня [1] виготовляється разом з формовкою каркаса. Ця технологія використовується в наших баскетбольних м'ячах для вулиці.

КАРКАС І ОБОЛОНКА забезпечують структуру для внутрішніх компонентів. На гумові м'ячі високого класу наноситься шар фарби для кращого зчеплення і зовнішнього вигляду.

[3] ОБМОТКИ Нейлонові обмотки додають м'ячу структурну цілісність і довговічність. [4] МІХУР Високоякісний бутиловий міхур, що підтримує тиск повітря.

Конструкція ламінованого м'яча

Тип баскетбольного м'яча, в якому панелі [1] зі шкіри, композитної шкіри чи синтетики кріпляться до гумового каркаса [2] вручну. Ця технологія використовується для наших баскетбольних м'ячів для закритих та закритих/відкритих приміщень.

ОБОЛОНКА забезпечує добре зчеплення, відчуття й єстетичну привабливість м'яча, а також необхідну міцність та стійкість до стирання.

КАРКАС забезпечує структуру для внутрішніх компонентів

[3] ОБМОТКИ Нейлонові обмотки додають м'ячу структурну цілісність і довговічність. [4] МІХУР Високоякісний бутиловий міхур, що підтримує тиск повітря.

Матеріал LEGACY™

Ексклюзивний м'яч Legacy™ від Spalding забезпечує гравцю чудову технологію керування вологістю. Ця техєнологія покращує зчеплення м'яча з сухою і вологою поверхнею та зберігає при цьому його довговічність.

М'яч Legacy™ був створений з використанням спеціально сконструйованого каркаса для більш м'якого відчуття і конструкції з глибоким каналом дя оптимізації загального контролю. Ці виключні характеристики роблять м'яч Legacy™ кращим професійним м'ячем для гри в закритих приміщеннях.

М'яч Spalding Neverflat

Баскетбольний м'яч Spalding Neverflat затримує повітря в 10 разів довше, ніж традиційні баскетбольні м'ячі, що забезпечує постійну висоту відскоку впродовж щонайменше 1 року. Гарантовано.

Ексклюзивна запатентована технологія NitroFlate©. Спеціальний клапан запобігає просочуванню повітря. Відмінне зчеплення і контроль м'яча.

Технологія ROOKIE GEAR

Технологія Rookie Gear робить м'яч легше для кращого ігрового досвіду. М'яч Spalding Rookie Gear розроблено так, щоб він мав меншу вагу, ніж стандартні юнацькі м'ячі для дітей до 8 років.

Легкий м'яч зручніше для дітей, дозволяє їм легше і точніше відпрацьовувати основи та зміцнює впевненість в собі за допомогою м'яча, відповідного за розміром і вагою. Спостерігайте, як ваш юний спортсмент вчиться скоріше і демонструє кращі результати, ніж будь-коли раніше.

Вага на 15% менше, ніж у традиційних м'ячів.
Покришка з технологією Soft Grip преміум-класу

Технологія GRIP CONTROL

В залі / На вулиці
Завдяки висококласній композитній поверхні та більш високому дизайну "пупиришків", цей м'яч володіє чудовим зчепленням, а також новим покращеним дотиком.

Технологія SOFT GRIP

Нова двошарова конструкція з губчастої гуми забезпечує м'яке захоплення, ідеальні ігрові характеристики та дуже довгий термін служби для категорії вуличних м'ячів.